SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Mode
lt: Būdas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Original
lt: Orginalas

en: Style
lt: Stilius

en: Hide
lt: Slėpti

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
