SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Fields
oc: Camps

en: Original image
oc: Imatge original

en: Mode
oc: Mòde

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Style
oc: Estil

en: Hide
oc: Amagar

en: Use default
oc: Utilizar la valor per defaut

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
