SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Mode
pl: Tryb

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Original
pl: Oryginał

en: Extras
pl: Dodatki

en: Style
pl: Styl

en: Hide
pl: Ukryj

en: Use default
pl: Użyj domyślnego

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
