SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Fields
fa: میدانها

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Mode
fa: سبک

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Style
fa: اصلوب

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Use default
fa: استفاده ازپیشفرض

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
