SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Fields
pt: Campos

en: Original image
pt: Imagem original

en: Mode
pt: Modo

en: bottom
pt: embaixo

en: top
pt: topo

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Style
pt: Estilo

en: Download link
pt: Link de download

en: Hide
pt: Ocultar

en: Use default
pt: Usar o padrão

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
