SwinxyZoom (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Fields
tr: Alanlar

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Mode
tr: Kip

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Original
tr: Orjinal

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Download link
tr: İndirme: link

en: Hide
tr: Gizle

en: Use default
tr: Varsayılanı Kullan

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
