Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: view
be: глядзець

en: Album
be: Альбом

en: node
be: матэрыял

en: The content type %name has been updated.
be: Тып змесціва %name быў абноўлены.

en: The content type %name has been added.
be: Тып змесціва %name быў даданы.

en: Added content type %name.
be: Дадаць тып змесціва %name.
