Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: view
bg: преглед

en: Album
bg: Албум

en: node
bg: възел

en: The content type %name has been updated.
bg: Типът съдържание %name беше обновен.

en: The content type %name has been added.
bg: Типът съдържание %name беше добавен.

en: Added content type %name.
bg: Прибавен е тип съдържание %name.
