Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: view
cy: gweld

en: node
cy: nod

en: Position
cy: Lleoliad

en: The content type %name has been updated.
cy: Mae math o gynnwys %name wedi ei ddiweddaru.

en: The content type %name has been added.
cy: Mae math cynnwys %name wedi ei ychwanegu.

en: Added content type %name.
cy: Math o gynnwys %name wedi ei ychwanegu.
