Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: view
es: vista

en: Album
es: Álbum

en: node
es: nodo

en: Position
es: Posición

en: Slide
es: Deslizar

en: Page name
es: Nombre de página

en: The content type %name has been updated.
es: Se ha actualizado el tipo de contenido %name.

en: The content type %name has been added.
es: Se ha añadido el tipo de contenido %name.

en: Added content type %name.
es: Se ha añadido el tipo de contenido %name.

en: Design
es: Diseño
