Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: view
eu: ikusi

en: Album
eu: Albuma

en: node
eu: nodoa

en: Position
eu: Kokapena

en: The content type %name has been updated.
eu: Eduki mota %name eguneratua izan da.

en: The content type %name has been added.
eu: %name eduki mota gehitu da.
