Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: view
gl: vista

en: Album
gl: Álbum

en: node
gl: nodo

en: Position
gl: Posición

en: The content type %name has been updated.
gl: Actualizouse o tipo de contido %name.

en: The content type %name has been added.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: Added content type %name.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.
