Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: view
hi: देखें

en: Album
hi: एल्बम

en: node
hi: नोड

en: Position
hi: स्थान

en: Added content type %name.
hi: कंटेंट प्रकार %name को जोड़ दिया गया है |
