Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: view
km: មើល​

en: node
km: ថ្នាំង

en: The content type %name has been updated.
km: ប្រភេទ​មាតិកា %name ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: The content type %name has been added.
km: ប្រភេទ​មាតិកា %name ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ។

en: Added content type %name.
km: ប្រភេទមាតិកា %name ដែល​បាន​បន្ថែម ។
