Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: view
sq: shfaq

en: node
sq: nyjë

en: The content type %name has been updated.
sq: Lloji i përmbajtjes %name u përditësua.

en: The content type %name has been added.
sq: Lloji %name i përmbajtjes u shtua.

en: Added content type %name.
sq: U shtua lloji %name i përmbajtjes.
