Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: view
ca: mostra

en: Album
ca: Àlbum

en: Position
ca: Posició

en: Page path
ca: Camí de la pàgina

en: The content type %name has been updated.
ca: El tipus de contingut %name s'ha actualitzat.

en: The content type %name has been added.
ca: El tipus de contingut %name s'ha afegit.

en: Added content type %name.
ca: Tipus de contingut %name afegit.

en: The alias is already in use.
ca: Ja s'està utilitzant l'àlies.
