Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: node
cs: uzel

en: Position
cs: Pozice

en: Page name
cs: Název stránky

en: The content type %name has been updated.
cs: Typ obsahu %name byl aktualizován

en: The content type %name has been added.
cs: Typ obsahu %name byl přidán.

en: Added content type %name.
cs: Přidán typ obsahu %name.

en: The alias is already in use.
cs: Alias je již použit.
