Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: view
da: vis

en: node
da: indholdselement

en: Position
da: Placering

en: Page name
da: Sidenavn

en: Page path
da: Sidesti

en: The content type %name has been updated.
da: Indholdstypen %name opdateret.

en: The content type %name has been added.
da: Indholdstypen %name tilføjet.

en: Added content type %name.
da: Indholdstype %name tilføjet.

en: The alias is already in use.
da: Aliaset er allerede i brug.
