Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: view
eo: rigardi

en: node
eo: nodo

en: Position
eo: Loko

en: The content type %name has been updated.
eo: La enhavspeco %name estis ĝisdatigita.

en: The content type %name has been added.
eo: La enhavspeco %name estis aldonita.

en: Added content type %name.
eo: Aldonis enhavspecon %name.
