Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: view
fa: مشاهده

en: Album
fa: آلبوم

en: node
fa: محتوا

en: Position
fa: موقعیت

en: Slide
fa: لغزیدن

en: The content type %name has been updated.
fa: نوع محتوای %name به‌روز رسانی شد.

en: The content type %name has been added.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: Added content type %name.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: The alias is already in use.
fa: این مسیر مستعار قبلا استفاده شده.
