Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: view
hr: prikaz

en: Position
hr: Pozicija

en: The content type %name has been updated.
hr: Vrsta sadržaja %name je osvježena.

en: The content type %name has been added.
hr: Vrsta sadržaja %name je dodana.

en: Added content type %name.
hr: Dodana vrsta sadržaja %name.

en: The alias is already in use.
hr: Nadimak se već koristi.
