Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: node
hu: tartalom

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Page name
hu: Oldal neve

en: Page path
hu: Oldalútvonal

en: The content type %name has been updated.
hu: %name tartalomtípus frissítve lett.

en: The content type %name has been added.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: Added content type %name.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: The alias is already in use.
hu: Ezt az álnevet más már használja.
