Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: view
id: tampilan

en: Position
id: Posisi

en: Page path
id: Path halaman

en: The content type %name has been updated.
id: Jenis konten %name sudah di-update.

en: The content type %name has been added.
id: Jenis konten %name sudah ditambahkan.

en: Added content type %name.
id: Jenis konten %name sudah ditambahkan.

en: The alias is already in use.
id: Alias sudah digunakan
