Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Album
ja: アルバム

en: node
ja: ノード

en: Position
ja: ポジション

en: Slide
ja: スライド

en: Page name
ja: ページ名

en: Page path
ja: ページパス

en: The content type %name has been updated.
ja: コンテンツタイプ %name が更新されました。

en: The content type %name has been added.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。

en: Added content type %name.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。

en: Design
ja: デザイン

en: The alias is already in use.
ja: このエイリアスはすでに使われています。
