Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: view
jv: tampilan

en: Slide
jv: Geser

en: The content type %name has been updated.
jv: Tipe konten %name uwis diupdate.

en: The content type %name has been added.
jv: Tipe konten %name uwis ditambah.

en: Added content type %name.
jv: Nambahi tipe konten %name.

en: The alias is already in use.
jv: Alias uwis siap digunakna.
