Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: view
no: vis

en: node
no: innhold

en: Position
no: Posisjon

en: Page path
no: Sti for side

en: The content type %name has been updated.
no: Innholdstypen %name er oppdatert.

en: The content type %name has been added.
no: Innholdstypen %name er opprettet.

en: Added content type %name.
no: Innholdstypen %name opprettet.

en: The alias is already in use.
no: Dette aliaset er allerede i bruk.
