Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Position
nl: Positie

en: Slide
nl: Schuiven

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Page path
nl: Paginapad

en: The content type %name has been updated.
nl: Het inhoudstype %name is bijgewerkt.

en: The content type %name has been added.
nl: Het inhoudstype %name is toegevoegd.

en: Added content type %name.
nl: Inhoudstype %name toegevoegd.

en: The alias is already in use.
nl: Deze alias is al in gebruik.

en: Configure module
nl: Module instellen
