Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: view
pt: ver

en: Album
pt: Álbum

en: node
pt: nó

en: Position
pt: Posição

en: The content type %name has been updated.
pt: O tipo de conteúdo %name foi atualizado.

en: The content type %name has been added.
pt: O tipo de conteúdo %name foi adicionado.

en: Added content type %name.
pt: Adicionado o tipo de conteúdo %name.

en: The alias is already in use.
pt: O caminho alternativo já está em uso.
