Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: view
ru: представление

en: Album
ru: Альбом

en: node
ru: материал

en: Position
ru: Позиция

en: Slide
ru: Слайд

en: Page name
ru: Название страницы

en: Page path
ru: Путь страницы

en: The content type %name has been updated.
ru: Тип материала %name был обновлен.

en: The content type %name has been added.
ru: Тип материала %name добавлен.

en: Added content type %name.
ru: Добавлен тип материалов %name.

en: Design
ru: Дизайн

en: The alias is already in use.
ru: Синоним уже используется.

en: Configure module
ru: Настроить модуль
