Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: view
sl: pogled

en: node
sl: vozlišče

en: Position
sl: Položaj

en: The content type %name has been updated.
sl: Tip vsebine %name je bil posodobljen.

en: The content type %name has been added.
sl: Tip vsebine %name je bil dodan.

en: Added content type %name.
sl: Dodan tip vsebine %name.
