Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: view
sv: visa

en: node
sv: nod

en: Slide
sv: Glida

en: Page path
sv: Sökväg till sida

en: The content type %name has been updated.
sv: Innehållstypen %name har uppdaterats.

en: The content type %name has been added.
sv: Innehållstypen %name har lagts till.

en: Added content type %name.
sv: Innehållstyp %name lades till.

en: The alias is already in use.
sv: Aliaset används redan.
