Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: view
ta: பார்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: node
ta: கணு

en: Position
ta: இடம்

en: Slide
ta: நழுவு

en: The content type %name has been updated.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை புதுப்பிக்கப்பட்டது.

en: The content type %name has been added.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.

en: Added content type %name.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.

en: The alias is already in use.
ta: இம்மாற்று ஏற்கெனவே பயன்பாட்டில் உள்ளது.
