Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Album
uk: Альбом

en: node
uk: матеріал

en: Position
uk: Позиція

en: Slide
uk: Сковзання

en: Page name
uk: Назва сторінки

en: Page path
uk: Шлях сторінки

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.

en: Design
uk: Дизайн

en: The alias is already in use.
uk: Синонім вже використовується.

en: Configure module
uk: Налаштувати модуль
