Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: view
vi: xem

en: Position
vi: Vị trí

en: Slide
vi: Trượt

en: The content type %name has been updated.
vi: Kiểu nội dung %name đã được cập nhật.

en: The content type %name has been added.
vi: Kiểu nội dung %name đã được thêm.

en: Added content type %name.
vi: Đã thêm kiểu nội dung %name.

en: The alias is already in use.
vi: Đường dẫn ảo này đã được sử dụng rồi.
