Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: view
az: görünüş

en: Album
az: Albom

en: node
az: material

en: Position
az: Vəzifə

en: The content type %name has been updated.
az: Məzmun növü %name yeniləndi.

en: The content type %name has been added.
az: Məzmun növü %name əlavə edildi.

en: Added content type %name.
az: Əlavə edilmiş məzmun növü %name.
