Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Page name
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་མིང

en: The content type %name has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: The content type %name has been added.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Added content type %name.
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།
