Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: view
de: Ansicht

en: node
de: Beitrag

en: Page name
de: Seiten-Name

en: Page path
de: Pfad zur Seite

en: The content type %name has been updated.
de: Der Inhaltstyp %name wurde aktualisiert.

en: The content type %name has been added.
de: Der Inhaltstyp %name wurde hinzugefügt.

en: Added content type %name.
de: Inhaltstyp %name erstellt.

en: The alias is already in use.
de: Der Alias wird bereits verwendet.
