Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: view
et: näita

en: node
et: postitus

en: Position
et: Asukoht

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Page path
et: Lehekülje teekond

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.

en: The alias is already in use.
et: Alias on juba kasutusel.

en: jQuery version @ver - OK.
et: jQuery versioon @ver - korras.
