Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: view
fi: näkymä

en: Album
fi: Albumi

en: node
fi: solmu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Page name
fi: Sivun nimi

en: Page path
fi: Sivun polku

en: The content type %name has been updated.
fi: Sisällön tyyppi %name on päivitetty.

en: The content type %name has been added.
fi: Sisällön tyyppi %name on lisätty.

en: Added content type %name.
fi: Lisätty sisältötyppi %name.

en: The alias is already in use.
fi: Alias on jo käytössä.
