Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: view
he: צפיה

en: Album
he: אלבום

en: node
he: פריט תוכן

en: Position
he: מיקום

en: Page path
he: נתיב הדף

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.
