Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: view
it: mostra

en: node
it: nodo

en: Position
it: Posizione

en: Page path
it: Percorso pagina

en: The content type %name has been updated.
it: Il tipo di contenuto %name è stato aggiornato.

en: The content type %name has been added.
it: Il tipo di contenuto %name è stato aggiunto.

en: Added content type %name.
it: Aggiunto tipo di contenuto %name

en: The alias is already in use.
it: L'alias è già in uso.
