Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Album
lt: Albumas

en: node
lt: mazgas

en: Position
lt: Pozicija

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.
