Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: view
lv: skatīt

en: Album
lv: Albūms

en: node
lv: mezgls

en: Position
lv: Pozīcija

en: Page path
lv: Lapas ceļš

en: The content type %name has been updated.
lv: Satura veids %name ir atjaunināts.

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: Added content type %name.
lv: Pievienots satura veids %name.
