Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: node
pl: zawartość

en: Position
pl: Pozycja

en: Page name
pl: Nazwa strony

en: Page path
pl: Ścieżka strony

en: The content type %name has been updated.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został zaktualizowany.

en: The content type %name has been added.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został dodany.

en: Added content type %name.
pl: Dodano rodzaj zawartości %name.

en: The alias is already in use.
pl: Ten alias jest już wykorzystany.
