Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: view
pt: ver

en: Album
pt: Álbum

en: Position
pt: Posição

en: Page name
pt: Nome da página

en: Page path
pt: Caminho da página

en: The content type %name has been updated.
pt: O tipo de conteúdo %name foi atualizado.

en: The content type %name has been added.
pt: O tipo de conteúdo %name foi criado.

en: Added content type %name.
pt: O tipo de conteúdo %name foi criado.

en: The alias is already in use.
pt: A URL alternativa já está em uso.
