Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: view
ro: afișează

en: node
ro: nod

en: Position
ro: Poziție

en: Page path
ro: Calea paginii

en: The content type %name has been updated.
ro: Tipul de conținut %name a fost actualizat.

en: The content type %name has been added.
ro: Tipul de conținut %name a fost adăugat.

en: Added content type %name.
ro: Am adăugat tipul de conținut %name.

en: The alias is already in use.
ro: Alias-ul este deja folosit.
