Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: node
sk: obsah

en: Position
sk: Pozícia

en: The content type %name has been updated.
sk: Typ obsahu %name bol aktualizovaný

en: The content type %name has been added.
sk: Typ obsahu %name bol pridaný.

en: Added content type %name.
sk: Pridaný typ obsahu %name.
