Swipe Photo Gallery (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Album
tr: Albüm

en: node
tr: düğüm

en: Position
tr: Konum

en: The content type %name has been updated.
tr: %name içerik türü güncellendi.

en: The content type %name has been added.
tr: %name içerik türü eklendi.

en: Added content type %name.
tr: %name içerik türü eklendi.
