Switchtheme (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད
