Switchtheme (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Switch
ca: Canvia

en: Themes
ca: Temes

en: About
ca: Detalls

en: Switch theme
ca: Canvia el tema
